Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Zachodnia

Zachodnia, Górna Wieś, małopolskie

  • 650 000 zł
  • 2 072 m²
  • 313,71 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Dudek

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Zachodnia

Zachodnia, Górna Wieś, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

650 000 zł

2 072 m²

313,71 zł/m²

Działka budowlana, ul. Zachodnia

Zaktualizowane: 14 maja 2026

650 000 zł 2 072 m² 313,71 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 650 000 zł (313,71 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: HUB. broker, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3-GS-hlF5uRXaNa

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a przestrzeń wokół domu pozwala na realizację najbardziej śmiałych ogrodowych marzeń? Ta oferta w Górnej Wsi (ul. Zachodnia) jest właśnie dla Ciebie.

Ulica Zachodnia to gwarancja ciszy i spokoju, a jednocześnie szybki dostęp do infrastruktury. Górna Wieś to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji dla osób uciekających od zgiełku miasta, ale ceniących dobry dojazd.

Działka 20 arów Górna Wieś, ul. (...)

Agent

Patryk Dudek

513 133...

513 133 068

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

513 133...

513 133 068

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana